top of page
radek_DSC2143.jpg

Vedu ArtBar. Přijď se sem pobavit nebo si uspořádej

vlastní akci

Na 500 m2 u světoznámého brněnského parku Lužánky s hereckými přáteli provozujeme unikátní multižánrový kulturní prostor. A když si ho pronajmeš, tak bude jen tvůj.

Proč ArtBar stojí za to:

  1. Pořádáme tady všechny druhy akcí od divadla přes technoparty po zajímavé přednášky

  2. Můžeš si tady uspořádat i svou firemní nebo školní akci. Stačí jen zavolat a dát vědět, kolik vás bude. 

  3. Schází se tady podhoubí brněnské undergroundové scény a panuje tady fakt skvělá atmosféra. 

  4. Na baru si můžeš objednat všechno od absinthu po po latté s mlékem.

ArtBarista: Welcome

O ArtBaru Druhý Pád

Vize

Každý člověk se rád směje, rád si hraje a baví se životem. Chci tvořit bezpečné místo, kde může každý po svém vzývat boha Dionýsa. Divadla, Koncerty, Stand-upy, Přednášky, Oslavy, Vernisáže, Studentské párty nebo Firemní večírky. Každý po svém. 

 

Během divadelních představení je vnášení nápojů do našich sálů nikoli zakázáno, nýbrž doporučeno. Obyčejnou vodu si můžeš kdykoli napustit z barového kohoutku za dobrovolný peníz. ArtBar Druhý Pád, to je nebeská kombinace umění a popíjení.

Já nejsem ArtBar

Spolukormidelník Bohdan Špondr, mistr zvuku Petr PT Pejko, ředitel divadla Josef Juřík, provozní baru Lucie Posoldová, mistr produkce Petr Koláček, noční manageři Jan Forest Doubrava a Ondřej Fetosz Hrbáč, dramaturg a uklízeč Jakub Šamr Kadlec, technik a guitar hero Honza Laichman, tajemnice Míša Jelínková, atmosferik Vašek Dvořák... a desítky dalších herců a členů komunity Druhý Pád tvoří ArtBar.  Já jen nastavuji směr a snažím se nás držet pohromadě. Já nejsem ArtBar. ArtBar jsme my.

Kontakt
ArtBarista: O mně
ArtBarista: Gallery
bottom of page