www.radekpetras.cz | Radek Petráš - má nabídka
Radek Petráš - moderátor, herec, stand-up komik, scénárista a v neposlední řadě kreativec.
moderátor, moderátor Brno, Radek Petráš, moderování, herec, herectví, zahraje, stand-up, komik, scénář, scénárista, krestivec, kreativní nápady, asociace nápadů, kreativní řešení, virál, virální video
15351
page,page-id-15351,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-6.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive

„Jsem lektor rétoriky

Jsi jednotlivec, který by se rád naučil lépe mluvit? Nebo jste firma, která chce dopřát svým zaměstnancům osobitý kurz rétoriky?

Podívejte se na mé dva kurzy:

Radkova Rétorika #1: „Poslouchají mne vůbec?“ a Radkova Rétorika #2: „Líbí se jim, co říkám?“.

Kurzy navštívilo přes 200 účastníků a jejich názory si můžete přečíst dole pod popisem kurzu.

Vzhledem k narůstající poptávce mezi firmami a různými zájmovými skupinami a pro Vás rád přichystám tematický workshop či přednášku.

Cenu kurzů či workshopů tvořím vždy dle počtu účastníků, délky trvání kurzu i vzdálenost místa, kde akce probíhá.

Cena jednoho kurzu se pohybuje v rozmezí 2.500 – 12.000 Kč.

Objednat Radkův kurz rétoriky

Moderace

Pořádáte firemní večírek, konferenci, ples či PR akci pod širým nebem? V tom případě potřebujete moderátora, který účastníky Vaší akce zaujme, vkusně poděkuje sponzorům a návštěvníky příjemně provede celým programem. Asi se shodneme i na tom, že moderátor by měl být schopen improvizace a s klidem řešit případné změny v programu.

Přesně takové moderátory jsem zajistil například v roce 2014 pro společnost E.ON na 50 akcích po městech v celé České Republice. Já a mí kolegové moderátoři celou akci uchopili profesionálně a osobitě a společnost E.ON byla s naší prací naprosto spokojena. Video z této akce shlédnete, pokud kliknete na písmeno „é“ ve slově shlédnete.

Cena vychází z charakteru akce, časové náročnosti moderace a z Vaší konkrétní představy, kterou mi pošlete mailem. Minimální cenu moderace mám v současné době stanovenou na 3.000 Kč.

Poptat Radka a jeho kámoše moderátory

Stand-up Comedy

Hledáte zábavný program, který by pobavil návštěvníky Vaší akce? Stand-up comedy je svým způsobem klubová zábava. Hodí se tedy především do uzavřených prostor, kde komici mohou s publikem pracovat jako s celkem. Lidi jsem už bavil na vysokoškolském plese 15 minut. Rozesmál jsem návštěvníky klubu několika oddělenými vstupy i s mými kolegy stand-up komiky během celovečerního stand-up programu. Úspěšně jsem sám vystoupil v divadle s mým 2 hodinovým stand-up vystoupením „Hů D Fak Emáj“.
Záleží tedy na Vaší poptávce.

Pořádáte-li firemní večírek, chcete-li oživit výroční konferenci anebo plánujete-li stand-up večer ve Vašem klubu, ozvěte se.
Dle délky požadovaného stand-up vstupu a počtu komiků Vám pošlu cenovou nabídku, jejíž spodní hranice začínají na 4.000 Kč.

Poptat Radka a jeho kámoše komiky

Herectví

Viděli jste mne někde hrát a chcete mi nabídnout milion korun českých, abych hrál ve Vašem nízkorozpočťáku? Nebo natáčíte seriál, chybí Vám tam basketbalista a máte zbytečných pár set tisíc? Měřím dva metry a basket jsem hrál 2 roky na základce.
Jsem Vaše jasná volba.

Ke svému herectví Vám toho asi moc neřeknu, jelikož jsem se kvůli špatným sykavkám nedostal na JAMU a tak tomuto oboru teoreticky absolutně nerozumím. Avšak zaměřil bych se na podkladovou fotku tohoto pole.

Sám za sebe toto foto shrnuji takto: „16 mimických svalů vytvořilo v mém obličeji tento pocit.“ Zuzana Brázdová o mne na Facebooku pod touto fotkou napsala: „Dokonalý úchop neuchopitelného, pochopitelně. Umění pour-excelans.“ Přední brněnský herec Vašek Dvořák o mne v komentářích prohlásil: „Radys je jeden z mála herců, kteří dokáží přenést mimiku i do svého stínu.“
Já jim na to napsal: „Dík.“ Jsem tedy slušně vychovaný herec.

Jelikož herectví není má primární činnost, nemám stanovenou v tomto oboru žádnou cenovou politiku. Hraju v tom, co se mi líbí.
A třeba se mi bude líbit Váš nápad…

Poptat Radka

Kreativní činnost

Do této oblasti spadají všechny mé nápady, které mají někdy podobu sloganu („Kamna rád do deště“ – pro firmu vyrábějící luxusní kamna), někdy je to scénář k reklamě někdy je to je to režie a scénář k hudebnímu videoklipu a někdy to je zkrátka všechno dohromady a vychází přímo ze srdce. Jako komunita přátel jsme se spojili a chtěli jsme zkrátka poděkovat za svobodu, ve které žijeme.

Velmi rád se podílím na projektech, které mají smysl. Proto mi neváhejte napsat, pokud cítíte, že jsme stejná krevní skupina.

Poptat Radka a jeho kreativní kámoše